New member
- Înscris
- 13 Iun 2026
- Mesaje
- 3
- Subiect Autor
- #1
Am fost cu niste prieteni la jefuit pe cayo , si acolo erau 3 oameni si s au facut failuri din ambele parti si am fost sanctionati doar noi . Adminul a fost Zymy
DOVADA:
DOVADA: