Secțiune navigare

Am fost cu niste prieteni la jefuit

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
13 Iun 2026
Mesaje
3
Am fost cu niste prieteni la jefuit pe cayo , si acolo erau 3 oameni si s au facut failuri din ambele parti si am fost sanctionati doar noi . Adminul a fost Zymy


DOVADA:
 
Well-known member
Membru staff
Înscris
27 Noi 2023
Mesaje
1.481
reclamație respinsă respecta modelul si pune si filmarea cu rp tot T/C
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus