Secțiune navigare

Conținut recent de Cristisefu

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
  1. C

    Sanciontai incorect

    In primu rand ni s a zis sa facem cerere reclamatie ca se va cere de la admin filmarea , in al doilea rand ei au facut no fear si meta gaming ca si au chemat oameni sa ne inchida acl, noi nu am facut meta ca eu stiam de cayo ca am fost traficant de arme. Plus ca adminul zimy a fost prieten...
  2. C

    Sanciontai incorect

    Numele tau: Cristi Cristi Id-ul tau:3059 Id-ul staff-ului reclamat:467 Motiv:Am fost pe cayo la jefuit si s au facut fail uro din ambele parti Explicatie:Am fost pe cayo la jefuit , eu stiam de insula aia ca pana acm 1 saptamana am fost traficant si stiam de cayo si m am dus cu prieteni mei acl...
  3. C

    Am fost cu niste prieteni la jefuit

    Am fost cu niste prieteni la jefuit pe cayo , si acolo erau 3 oameni si s au facut failuri din ambele parti si am fost sanctionati doar noi . Adminul a fost Zymy DOVADA:
Sus