Secțiune navigare

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
13 Iun 2026
Mesaje
3
Numele tau: Cristi Cristi
Id-ul tau:3059
Id-ul staff-ului reclamat:467
Motiv:Am fost pe cayo la jefuit si s au facut fail uro din ambele parti
Explicatie:Am fost pe cayo la jefuit , eu stiam de insula aia ca pana acm 1 saptamana am fost traficant si stiam de cayo si m am dus cu prieteni mei acl , si ei au favut no fear si meta gaming si noi am favut pg
Dovezi:
 
New member
Înscris
24 Feb 2024
Mesaje
17
salut sunt adminul zimy id 467 in primu rand voi nu mi ati aratat filmare completa la tk pentru ca erati constienti ca ati facut pg, meta, emotie abuz, din contra ei nu au facut nici un fail dupa cum se vede pe filmare, asa cum voi nu mi ati aratat filmarea completa eu vam facut cerere ban pentru lipsa filmare la jefuit deoarece o filmare incompleta se numeste filmare invalida.
 
New member
Înscris
13 Iun 2026
Mesaje
3
salut sunt adminul zimy id 467 in primu rand voi nu mi ati aratat filmare completa la tk pentru ca erati constienti ca ati facut pg, meta, emotie abuz, din contra ei nu au facut nici un fail dupa cum se vede pe filmare, asa cum voi nu mi ati aratat filmarea completa eu vam facut cerere ban pentru lipsa filmare la jefuit deoarece o filmare incompleta se numeste filmare invalida.
In primu rand ni s a zis sa facem cerere reclamatie ca se va cere de la admin filmarea , in al doilea rand ei au facut no fear si meta gaming ca si au chemat oameni sa ne inchida acl, noi nu am facut meta ca eu stiam de cayo ca am fost traficant de arme. Plus ca adminul zimy a fost prieten foarte bun cu cei 3 pe crae i am jefuit!
 
Member
Membru staff
Înscris
28 Noi 2023
Mesaje
171
Reclamatie respinsa. Adminul te a sanctionat corect singurele greseli in acest roleplay sunt facute de voi , respectivii nu au facut no fear. T/C
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus