- Subiect Autor
- #1
Salut am făcut și eu un tiket acum câteva ore și a venit un băiat zimy bun i-am arătat o filmare cum un băiat a făcut mai multe failuri acela și-a dat și disconect în el și nu a fost sancționat decât pentru înjuri la ticket id check și deschidere ooc după 4 ore și îmi spune ca o sa fiu băgat la jail ca l-am întrebat dacă dacă îmi zice unu ca e regele meu e la cheală și cică mă băgat pentru post boshunting am și filmare dar nu știu cum să o pun îl cheamă zimy jr nu îi găsesc idul