Secțiune navigare

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
14 Noi 2025
Mesaje
6
Numele tau:Alex
Id-ul tau:35552
Id-ul staff-ului reclamat:49
Motiv: mia dat jail pentru no fear
Explicatie: a pus unu arma pe masina si eu am fugit si adminul ma pus sa i dau itemele eu si persoana din dreapta
Dovezi:
 
New member
Înscris
2 Dec 2023
Mesaje
26
Salut eu sunt id 49 care te a sanctionat, i am aratat filmarea si lu cristi si se pune ca no fear pentru ca erai pe loc, daca erai in mers nu se punea
 
New member
Înscris
14 Noi 2025
Mesaje
6
Am întrebat mai multe persoane și mia zis ca nu a fost no fear asa ca aștept un răspuns de la un grad mai mare ca tine
 
JKE SEFU
Membru staff
Înscris
27 Noi 2023
Mesaje
3.745
Reclamatie respinsa, nofear infect, daca te luai si fugeai ca sa-ti salvezi viata mai intelegeam, dar din ce vad in filmarea ta, e decat un no fear infect. t/c
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus