Secțiune navigare

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
11 Iun 2026
Mesaje
2
Numele tau:ElVodka
Id-ul tau:10982
Id-ul staff-ului reclamat:7114
Motiv:lipsa filmare la bataie
Explicatie: eu ma bateam cu mafia mea pe serpentine si dintr o data iese din afara drumului de nu stiu unde si ma pica am facut tk sa vad filmare de la el am stat pe cameraa tkk 5 min cred si dupa sa imi spuna ca nu vrea sa imi arate filmare , si nu ca nu are dar eu cred ca daca nu mi a aratat nu are !.
Dovezi:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus