Secțiune navigare

ma banat degeaba nu are o treaba cu stafuu si cu adminu

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
12 Iun 2026
Mesaje
3
omu se vede si pe filmare , ca ii favoriza fara niciun motiv , nu a dat jail nici cand ma omorat la ticket , nu imi dadea revive ma tinea mort, si pe langa asta mi a dat ban si degeaba fara motiv
 
Well-known member
Membru staff
Înscris
27 Noi 2023
Mesaje
1.481
reclamație respinsă respecta modelul si pune si filmarea cu rp tot T/C
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus