Secțiune navigare

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
24 Apr 2026
Mesaje
3
Numele tau:Aka
Id-ul tau:41065
Motivul banului:ck-jefuitor
De ce doresti unban?:am luat ck deoarece am tras dupa un baiat care a vrut sa ma opreasca(am tras deoarece cu 10 min in urma fusesem jefuit) si apoi ma omorat si miam luat ck pe jefuitor fara dovezi sau ceva ca eu am jefuit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus