- Subiect Autor
- #1
Numele tau:Aka
Id-ul tau:41065
Motivul banului:ck-jefuitor
De ce doresti unban?:am luat ck deoarece am tras dupa un baiat care a vrut sa ma opreasca(am tras deoarece cu 10 min in urma fusesem jefuit) si apoi ma omorat si miam luat ck pe jefuitor fara dovezi sau ceva ca eu am jefuit
Id-ul tau:41065
Motivul banului:ck-jefuitor
De ce doresti unban?:am luat ck deoarece am tras dupa un baiat care a vrut sa ma opreasca(am tras deoarece cu 10 min in urma fusesem jefuit) si apoi ma omorat si miam luat ck pe jefuitor fara dovezi sau ceva ca eu am jefuit