Secțiune navigare

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
11 Iun 2026
Mesaje
1
Numele tau: spaniolu'
Id-ul tau: 2841
Motivul banului: reinsatll la windows fara sa anunti ca si mafiot oficial
De ce doresti unban?: imi doresc sa ma joc dinou pe server alaturi de prieteni mei si vreu sa imi cer scuza dar nu am stiut ca aceasta regula exista deoarece nu am mai fost intr-o factiune de mult , haos este primul server pe care m-am jucat de cand m-am apucat de fivem si as mi-as dori sa joc in continuare dar nu imi permit sa il platesc
Ban-ul este activ si pe discord?: ( Daca da, sunteti rugati sa va lasati si discord Id-ul aici. ) nu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus