Secțiune navigare

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
24 Apr 2026
Mesaje
3
Numele tau:Aka
Id-ul tau:41065
Motivul banului:aseara a fost o bataie la care eu am asistat si am avut filmare dupa aceasta bataie sa facut un ticket pe baza acesteia si nu mi sa cerut filmarea asa ca eu in aceasta dimineata am sterso pentru a elibera spatiu iar acum am fost chemat la un ticket si mi sa zis ca vrea sa vada filmare deoarece crede ca am cod
De ce doresti unban?:Chiar doresc unban deoarece imi place sa ma joc pe acest oras si vreau sa imi ajut in continuare familia.Dar in aceasi timp nu imi permit sa platesc unbanul si cred ca am fost banat pe un motiv nedrept
 
Well-known member
Membru staff
Înscris
27 Noi 2023
Mesaje
1.486
cerere respinsă filmarea trebuie să o păstrezi 48h rămâne cu drept de plată T/C
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus