- Subiect Autor
- #1
Numele tau:ElVodka
Id-ul tau:10982
Id-ul staff-ului reclamat:7114
Motiv:lipsa filmare la bataie
Explicatie: eu ma bateam cu mafia mea pe serpentine si dintr o data iese din afara drumului de nu stiu unde si ma pica am facut tk sa vad filmare de la el am stat pe cameraa tkk 5 min cred si dupa sa imi spuna ca nu vrea sa imi arate filmare , si nu ca nu are dar eu cred ca daca nu mi a aratat nu are !.
Dovezi:
Id-ul tau:10982
Id-ul staff-ului reclamat:7114
Motiv:lipsa filmare la bataie
Explicatie: eu ma bateam cu mafia mea pe serpentine si dintr o data iese din afara drumului de nu stiu unde si ma pica am facut tk sa vad filmare de la el am stat pe cameraa tkk 5 min cred si dupa sa imi spuna ca nu vrea sa imi arate filmare , si nu ca nu are dar eu cred ca daca nu mi a aratat nu are !.
Dovezi: