Secțiune navigare

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
New member
Înscris
1 Feb 2026
Mesaje
3
Numele tau:Chembo
Id-ul tau:32503
Id-ul membrului Sindicat: nu i stiu id e carlo
Motiv:eram pe sempertine si mi sa blocat jocul si carlo venea din fata am intrat in el si am murit toti 3 o venit medicu neo dat trusa la toti si dupa neo injurat pe mine si pe inca unu din mafie si vorbea pe ton figurant mio luat navy si i lo dat la unu din diablo si dupa neo omorat pe amandoi asta ti se pare rp de sindicat?
Explicatie:asa rp nu se face in sindicat
Dovezi:https://medal.tv/games/gta-v/clips/mQGcaAfa4lfJ4pfzn?invite=cr-MSwzc2IsNTE0MzIyOTE3


VREAU SA SE UITE DENIS
 
New member
Înscris
10 Oct 2025
Mesaje
9
Sindicatu ar trebui sa fie un model nu sa se comporte precum un politist, am inteles au facut accident au lesinat le-a dat medicu rev dece ar trebui sa-l jefuiasca si sa-l omoare, eu trebuie sa respect sindicatu ca asa e frumos ca ic stiu ca ii mai puternic doar ce ecemplu imi da el mi-e cand face treaba asta. Deci sa inteleg ca daca eu fac accident cu unu si mi-a pus viata in pericol ic trebuie sa-l jefuiesc si apoi il mai si omor. Am voie ca player sa fac treaba asta ??
 
JKE SEFU
Membru staff
Înscris
27 Noi 2023
Mesaje
3.745
Salutare, am revenit cu raspuns.
Din cate stiu, itemele le-ai recuperat deja.
Am discutat cu el si am picat cu totii de acord ca da, acel comportament nu a fost unul tocmai potrvit iar aceste lucruri nu se vor intampla pentru ca, cu baietii din SINDICAT, daca discut o data si le explic ce au gresit, sunt destul de capabil sa inteleaga.
Daca se mai repeta, insist sa reveniti cu o reclamatie.
Multumesc. T/C
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus