Secțiune navigare

Conținut recent de cucubeleaua

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
  1. C

    ma banat degeaba nu are o treaba cu stafuu si cu adminu

    omu se vede si pe filmare , ca ii favoriza fara niciun motiv , nu a dat jail nici cand ma omorat la ticket , nu imi dadea revive ma tinea mort, si pe langa asta mi a dat ban si degeaba fara motiv
  2. C

    ma banat degeaba nu are o treaba cu stafuu si cu adminu

    omu nu are nicio treaba cu staffu
  3. C

    ma banat degeaba nu are o treaba cu stafuu si cu adminu

    o sa atasez aici
Sus