Folosești un browser învechit. Se poate să nu afișeze situl acesta sau alte situri corect. Ar trebui să actualizezi sau să folosești un browser alternativ.
Numele tau:Aka
Id-ul tau:41065
Motivul banului:ck-jefuitor
De ce doresti unban?:am luat ck deoarece am tras dupa un baiat care a vrut sa ma opreasca(am tras deoarece cu 10 min in urma fusesem jefuit) si apoi ma omorat si miam luat ck pe jefuitor fara dovezi sau ceva ca eu am jefuit
Numele tau:Aka
Id-ul tau:41065
Motivul banului:Maradona la razboi
De ce doresti unban?:eu am fost la razboi si am murit si eu nu pot sta pe calculator mai mult de 22;00 si eram grabit asa ca am dat leaverazboi e si alt f4 si nu sa pus respawnul iar astazi aflu ca miam luat ban doresc unban...
Numele tau:Aka
Id-ul tau:41065
Motivul banului:aseara a fost o bataie la care eu am asistat si am avut filmare dupa aceasta bataie sa facut un ticket pe baza acesteia si nu mi sa cerut filmarea asa ca eu in aceasta dimineata am sterso pentru a elibera spatiu iar acum am fost chemat la un ticket...
Acest site folosește cookie-uri pentru a ajuta la personalizarea conținutului, pregătească experiența și să te păstreze autentificat dacă te înregistrezi.
Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor.